Aktsiisilao teenused 

Aktsiisilao teenus võimaldab AR Agentuuri AS klientide aktsiisikaupu vastu võtta, lähetada ja ladustada aktsiisilaos ajutises aktsiisivabastuses. Meie aktsiisilao klientideks on peamiselt väikesed ja keskmised alkoholi maaletoojad. Kõiki meie aktsiisilao kliente iseloomustab vajadus paindliku ja kiire teenuse järele, mida suured logistikateenuse pakkujad võimelised osutama ei ole. Enamus AR Agentuuri AS alkoholi aktsiisilao kliente kasutab ka meie tavalao teenuseid ning jaotusveo teenuseid, kuid mitmed väiksemad alkoholi maaletoojad eelistavad pidada tavalao kaupade laoseisu ise ning kasutavad meie aktsiisiladu ainult kaupade vastuvõtmiseks ning ladustamiseks ajutises aktsiisivabastuses.

Aktsiisilao teenus sisaldab kaupade vastuvõttu, koguse ning kvaliteedi kontrolli, kaupade paigutamist kaubaalustele,  arvelevõttu aktsiisilattu, kaupade ladustamist ajutises aktsiisivabastuses, aktsiisimaksude arvestamist ning tasumist riigile, kange alkoholi maksumärkide kleepimist ning arvestuse pidamist, kaupade väljastamist aktsiisilaost.

AR  Agentuuri AS aktsiisilaopidaja number on EE1A001460001 ning VIA Estonia logistikakeskuses asuva aktsiisilao number on EE1A001460101.

Personaalse  hinnapakkumise aktsiisilaoteenustele koostame Teile kui saadate meile e-kirja aadressil margus@ar.ee  või võtate meiega ühendust GSM +3725288882.

Olete oodatud meie rahulolevate klientide  sekka!

AR  Agentuuri AS on Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni toetajaliige.